Vilties miesto renginiai

„Šv. Pranciškaus vilties miestas“ – tai pirmasis Lietuvoje ir Rytų Europoje kuriamas socialinių, kultūrinių, sveikatinimo paslaugų, dvasinės pagalbos, mokslo bei inovacijųklasteris, kurio misija – padėti sumažinti socialinę atskirtį žmonių, patenkančių į pažeidžiamas socialines grupes, sugrąžinti juos į aktyvų gyvenimą, skatinti Klaipėdos ir visos Lietuvos socialinę bei ekonominę plėtrą. „Šv. Pranciškaus vilties miestą“ per metus realiai ir virtualiai aplanko, aktyviai jo veikloje dalyvauja ir komunikuoja apie 63 000 ne tik Klaipėdos, bet ir visos Lietuvos gyventojų, užsienio šalių atstovų.

„Šv. Pranciškaus vilties miestas“ 2019 metais apjungia keliasdešimt paramos, solidarumo renginių, kurių iniciatoriai ir vykdytojai – savanoriai. 

Kviečiame būti kartu! 

 

„Šv. Pranciškaus Vilties miestas“ renginiai bei iniciatyvos 2019 m.

 

 Vilties miesto renginiai SKRAJUTĖ 2019

 

Nr.

RENGINIO PAVADINIMAS IR TRUMPAS APRAŠYMAS

 

RENGINIO DATA

ORGANIZATORIUS, ATSAKINGAS ASMUO,

KONTAKTAI

 

2019

1.

 

100 Vilties miesto širdžių projektą, kurio tikslas atkreipti dėmesį i onko ligos paplitimą Lietuvoje.

Sausio 15 d. – kovo 15 d.

redakadziuliene@gmail.com

edita.klaipeda1@gmail.com

2.

„Vilties žvilgsnis“. Šventė, skirta autizmo supratimo dienai paminėti.

Balandžio 6 d.

 

 

elgesio.sprendimai@gmail.com

 

 

3.

„Vilties koncertas“. Paramos koncertas, skirtas Motinos dienai. Šiemet dalis koncerto lėšų bus skirta vaikų su autizmu vasaros stovyklai. 

Gegužės 05 d.

 

elubickaite@gmail.com

4.

„Vilties tenisas“. Teniso šventė vaikams ir suaugusiems bei draugiškos varžybos vaikams grupėse iki 7 m., 10 m. ir 12 m.

Rugpiūčio 24-25 d.

 

infokogas@gmail.com

5.

„Vilties gimnastika“. Tarptautinės vaikų gimnastikos varžybos, kurios tikslas skatinti draugystę „be sienų“. Varžybose dalyvauja ir vaikai, turintys dauno sindromą („Saulės vaikai”).

Gegužės 17d.-18d.

 

vyp3@mail.ru

 

6.

„Vilties treniruočių diena“ – renginys, raginantis gyventi sveikai. Treniruotes veda įvairūs Klaipėdos sporto, sveikatingumo klubai.

Gegužės 18 d.

 

 

ginsve@gmail.com

 

7.

„Judėk pirmyn su viltimi“. Jau  aštuntą kartą vyks baidarių ir katamaranų varžybos, skirtos surinkti lėšas onkologinio centro išlaikymui,taip pat žmonėms su negalia plaukimas katamaranais.

Gegužės 25 d.

 

priesaltinio@gmail.com

 

9.

„Mažųjų Vilties bėgimas“. 3-8 metų draugiškos vaikų bėgimo varžybos ir šeimos šventė Klaipėdos Atgimimo aikštėje. Bėgimas vyks Danės gatvėje prie Žvejo paminklo.

Gegužės 19 d.

viltiesbegimas@gmail.com

10.

„Vilties bėgimas“. Maratonas, kuriam „European athletics association“ suteikė 3*. Tai - tarptautinės bėgimo varžybos visų amžiaus grupių atstovams -  nuo vaikų iki senjorų -  įvairaus ilgio trasose ir amžiaus kategorijose. Tuo pačiu vyks ir 10 km Lietuvos bėgimo plentu čempionatas. Renginys “Vilties bėgimas” įtrauktas į miesto švenčių sąrašą, pagal reitingus jis patenka į penketą populiariausių, labiausiai lankomų Klaipėdos miesto renginių.

Gegužės 19 d.

 

www.viltiesbegimas.lt

11.

„Baltijos kelias – Vilties mieste“. Vilties bėgimo metu kviečiame susikibti rankomis, apjuosiant Vilties bėgimo trasą. Sugrąžinkime tikėjimą vienas kitu ir savo šalimi. Ateik, nes be tavęs nėra Lietuvos.

Gegužės 19 d.

 

www.viltiesbegimas.lt

12.

„Vilties yriai“. Tarptautinės akademinio irklavimo ir baidarių kanojų irklavimo varžybos/regata Danės upe, Klaipėdos miesto centre. Dalyvauja jaunimas, suaugusieji ir neįgalieji (judantys vežimėliuose).

Birželio 1 d.

 

liudvikas.mileska@gmail.com

 

13.

„Vilties plaukimas“. Draugiškos varžybos, kuriose dalyvauja ir varžosi sveikieji bei negalią turintys sportininkai vyrų, moterų, suaugusiųjų ir senjorų amžiaus kategorijose.

Birželio 15 d.

 

astumbra@yahoo.com

14.

„Vilties maršas - maudynės“. Pakutuvėnuose vyks šventė ir krikšto pažadų atnaujinimas, neriant į vandenį. Renginys skirtas palaikyti sveikuolius ir skantinantis sveiką gyvensenos būdą.

Birželio 22 d.

sjurcys@gmail.com

15.

„Joninių šventė, skambant vargonų muzikai“.

 

Birželio 22d.

 

sjurcys@gmail.com

16.

„Vilties kova – Baltijos taurė”

Varžybose dalyvauja 6-50 metų amžiaus dalyviai. Kovos varžybose skiriamos visiems sergantiems onkologinėmis ligomis, taip išreikšdami palaikymą savo asmenine kova.

Birželio 23 d.

 

 

 

lukas@shodan.lt

17.

„Vargonų koncertas“. Vargonuos Michael Schoch, Austrija. Neužmirštamas atlikėjas,  pirmasis grojęs Klaipėdos šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno turimais unikaliais vargonais.

Liepos 01 d.

 

sjurcys@gmail.com

 

18.

„1000 Vilties kilometrų“. Motociklininkų žygis per Lietuvą, skelbiant žinią apie Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklą bei renkant aukas centro išlaikymui.

Liepos 6-7 d.

asta.maciulaitiene@gmail.com

19.

„Rožių planeta“ – 4-6 savaičių vasaros stovykla vaikams, turintems autizmo spektro sutrikimo sindromą. Stovykla vyksta Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno patalpose bei vienuolyno teritorijoje esančiuose rožynuose.

Liepos -rugpjūčio mėn.

elgesio.sprendimai@gmail.com

20.

„Žvaigždučių vilties bėgimas“. Vaikų, turinčių spec. poreikius, bėgimas, mažieji vilties kurjeriai neša viltį žadinačią žinią ugdančią solidarumą.

Rugsėjo mėn. 12 d.

klaipedosmedeine@gmal.com

 

21.

„Vilties laipiojimas“. Draugiškos laipiojimo uolomis varžybos, kuriose skatinamas bendruomeniškumo jausmas, atkreipiams dėmesys į bendrus šeimų užsiėmimus.

Spalio 19 d.

 

trofim@scaladream.com

 

22.

„Vilties šokis“. Šventė kiekvienam, o ypatingai tiems, kuriems stinga vilties, skirtas paremti Šv.Pranciškaus onkologijos centrą.

Rugsėjo-spalio mėn.

 

info@ltrueda.lt

 

23.

„Vilties žygis“. Šventinis, draugiškas šiaurietiško ėjimo žygis, skatinantis rinktis sveiką gyvensenos būdą.

Lapkričio 29 d.

 

vaiksciojimas@gmail.com

 

24.

„Vilties mankštos“ - sveikatingumo mankštų terapija onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems.

Visus metus

 

onkocentras@gmail.com

25.

„Vilties muzika“ - muzikiniai koncertai ir vargonų muzikos terapija  visus metus.

Visus metus

 

sjurcys@gmail.com

26.

„Vilties žodis“ – Švento Rašto skaitymai, biblioterapijos užsiėmimai.

Visus metus

 

sjurcys@gmail.com

27.

„Vilties žurnalas“ – žinia apie socialinio kultūrinio klasterio „Vilties miestas“ bendruomenės gyvenimą: džiaugsmus, išgyvenimus, siekius.

Gruodžio mėn.

 

info@viltiesmiestas.lt

28.

„Vilties mugė” -  visos šioje mugėje surinktos lėšos skiriamos vaikų, turinčių elgesio ir emocinių sutrikimų, užsiėmimams ir stovyklėlėms organizuoti.

 

Gruodžio 18-21 d.

 

elgesio.sprendimai@gmail.com

 

29.

„Vilties šeimų šventės”

Ilgalaikis tikslas – sustiprinti šeimų bendruomenę, kurios visi nariai būtų savanoriai ir širdžių šiluma, dėmesiu bei meile dalintųsi su šalia esančiu. Būdami kartu mokomės tausoti aplinką ir vienas kitą.

Visus metus

 

pranciskauspauksteliai@gmail.com

 

 

 

 

 

Renginių ir iniciatyvų tikslas – solidarizuotis su sergančiais onkologinėmis ligomis bei mažinti socialinę atskirtį. Siekiama apjungti visuomenę geriems darbams, skatinti sveiką gyvenimo būdą bei kviesti prisidėti prie Klaipėos Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklos rėmimo. Įgyvendinamas principas – Kultūra-Sveikatai ir Sveikata-Kūlturai.

Kasmet vėžio diagnozę išgirsta apie 3000 klaipėdiečių. Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centre apsilankantys sergantieji čia randa palaikymą, įgyja vilties ir sustiprėja. Renginių metu dalyviai prisideda ne tik savo dalyvavimu, bet ir simboline auka. Surinktos lėšos yra skiriamos Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro išlaikymui. Todėl socialinę, psichologinę bei dvasinę pagalbą onkologiniai ligoniai bei jų artimieji gauna nemokamai. Jie aktyviai lanko muzikos terapijos, dailės, šokio, sporto, meno terapijos užsiėmimus. Centro savanoriai dalijasi savo patirtimi, padeda susipažinti su liga, mokosi drauge pakilti ir pradėti naują gyvenimo etapą. 

Maloniai kviečiame solidarizuotis su sergančiaisiais ir prisijungti prie šių metų „Vilties miesto“ renginių. Savo dalyvavimu bei auka galite prisidėti prie Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklos. Buvimas kartu, dalyvavimas ir parama - svarbi kiekvienam sergančiajam.  Jaučiant palaikymą, sveikti sekasi lengviau ir greičiau. Būkime vieningi. Kartu mes galime daug.

 

Platesnė informacija apie „Vilties miestą“– www.viltiesbegimas.lt;

Facebook - Vilties miestas; Vilties bėgimas; Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyziečio bažnyčia.

Platesnė informacija apie Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centrą: www.onkocentras.lt,

Facebook - Šv. Pranciškaus Onkologijos Centras (Klaipeda).